Predstavenie systému DNParking

DNParking je nová platforma na parkovanie domén, úzko špecializovaná na domény so slovenskou a českou návštevnosťou. Doterajšie testovanie systému vykazuje v globále lepšie výsledky, než v prípade konkurenčných systémov :) Aktuálne je DNParking voľne prístupný všetkým užívateľom. I naďalej však pracujeme na jeho zdokonaľovaní, predovšetkým po stránke jeho efektívnosti.

S čím ešte môžete v blízkej dobe počitať:

 • Rozšírenie monetizačných kanálov. Máme v pláne nadviazať spoluprácu s ďalším PPC systémom a viacerými CPA systémami. Uvažujeme tiež nad priamym predajom PPC/PPM reklamy.
 • Ďalšie šablóny, špecifické šablóny pre jednotlivé segmenty a tiež alternatívne šablóny na spôsob e-shopu.
 • API – možnosť prepojenia s inými systémami.
 • Provízny (affiliate) program.

Pokiaľ máte akékoľvek návrhy na vylepšenie systému alebo spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

4 Responses to Predstavenie systému DNParking

 1. Jakub Senko says:

  Dobrý deň,
  služba je výborná, no mal by som pár otázok na referované služby, keďže sú vo vyššie uvedenom článku vypísané, no nikde dostupné nie sú. Ide konkrétne o API a Afilliate program.

  Taktiež by ma zaujímalo, či neplánujete aj platby bez faktúry (PayPal a pod – poprípade jednoduché zaslanie na účet, bez fakturácie).

 2. Pingback: nathan

 3. Pingback: Eugene

 4. Pingback: jose

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>